buraya bir yazı yazdım

X

Kişiye Özel Papatya Aranjmanı

Stok Kodu : sku-40
24,65 ₽
  • %10
  • 27,38 ₽
      ilk yorumu siz yazın
14 Haziran
Bugün
15 Haziran
Yarın
16 Haziran
Pazar
Takvim
  • Aynı Gün Teslimat
  • Hijyenik Paket ve Servis
  • 12 Aya Varan Taksit
  Hediyeni Sen Tasarla!  
Tasarımı onaylıyorum (oku)
Büyült-Küçült
Sağa-Sola Kaydır
Yukarı-Aşağı Kaydır
Çevir
Lütfen bir yazı yükleyin
Ürün Detay

Ürün İsmi: Kişiye Özel Papatya Aranjmanı

Sevdikleriniz için özgün, tatlı ve bir o kadar da anlamlı bir hediye arıyor ama bulamıyor musunuz? Kişiye Özel Papatya Aranjmanı sayesinde arayışınıza son verebilirsiniz. Özel seramik beyaz vazo üzerinde istediğiniz fotoğraf, söz veya tarihi ekleyerek kişiselletirebileceğiniz bu aranjmanda beyaz lilyumlar, kırmızı gerberalar ve beyaz papatyalar bir arada sunulmaktadır. Sevdiklerinizin gününe gülümseme eklemek ve kalplerini fethetmek için hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Yeni bir işe başlayan, yeni bir ev tutan veya kariyerinde özel bir an yaşayan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu özel aranjmanı, sıradan bir günü özelleştirmek veya Anneler Günü, doğum günü gibi özel günleri unutulmaz kılmak adına sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz sonrasında çıkacak “Not oluşturma” sayfasında birkaç cümlelik not oluşturarak hediyenizi daha anlamlı bir hale getirmeyi unutmayın.

Kesme çiçekler için bakım önerisi:Kesme çiçeklerin bakımı oldukça kolaydır. Bitki size ulaştığında vazo içerisine temiz su koyarak bitkileri suya yerleştirmeniz yeterlidir. İki günde bir bitkinin suyunu değiştirirken bitkilerin saplarının ucundan verevine keserek sapların çürüyen kısımlarını temizleyebilirsiniz.

Not: Kişiye özel papatya aranjmanı ile hediyenizi renklendirebilir, istediğiniz görseli, yazıyı ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz.Fotoğraflarınız şeffaf sticker üzerine baskı yapılıp, vazo üzerine yapıştırılarak hazırlanmaktadır. Çiçek aranjmanı içerisinde yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı haldeki çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açacaktır.

ürün yorumu
Yukarı
Copyright © 2024 Çiçek Demo. Tüm hakları Saklıdır.
Tasarım ve Yazılım       Çiçekçi E-Ticaret Yazılımı