buraya bir yazı yazdım

X

Kişiye Özel Spotify Barkodlu Papatya ve Ayçiçeği Aranjmanı

Stok Kodu : sku-42
₺9,00
  • %10
  • ₺10,00
      ilk yorumu siz yazın
14 Haziran
Bugün
15 Haziran
Yarın
16 Haziran
Pazar
Takvim
  • Aynı Gün Teslimat
  • Hijyenik Paket ve Servis
  • 12 Aya Varan Taksit
  Hediyeni Sen Tasarla!  
Tasarımı onaylıyorum (oku)
Büyült-Küçült
Sağa-Sola Kaydır
Yukarı-Aşağı Kaydır
Çevir
Lütfen bir yazı yükleyin
Ürün Detay


Ürün İsmi: Kişiye Özel Spotify Barkodlu Papatya ve Ayçiçeği Aranjmanı


Güzel anıları müzikle süslemeye ne dersiniz? Kişiye Özel Spotify Barkodlu Papatya ve Ayçiçeği Aranjmanı, işte size bu fırsatı sunuyor! Bu özel aranjman; sevdikleriniz için özenle seçilmiş ayçiçeği ve papatyaların bir araya gelmesiyle hazırlanıyor. Saksının üzerine ise sizin için ya da sevdikleriniz için özel olan bir şarkının Spotify barkodu ekleniyor. Size sadece, telefonunuza bu kodu okutup müziğin ve güzel çiçeklerin tadını çıkarmak kalıyor! Siz de Kişiye Özel Spotify Barkodlu Papatya ve Ayçiçeği Aranjmanı’nı; Sevgililer Günü, doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde sevgilinize, eşinize ya da sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Dilerseniz yeni bir işe başlayan ya da yeni bir eve taşınan sevdikleriniz için de bu aranjmanı tercih edebilirsiniz. Aranjmanın siparişini verirken, kalbinizin en derinlerinden gelen duyguları anlatan cümlelerle bir not ekleyebilir ve hediyenizi unutulmaz kılabilirsiniz.


Ürün İçeriği: 3 adet küçük ayçiçeği, 7 adet beyaz papatya
Kesme Çiçekler İçin Bakım Önerisi: Vazonun içindeki suyu her gün değiştirmelisiniz. İçine temiz ve ılık su ekleyerek çiçeklerin ihtiyacı olan suyu almasını sağlayabilirsiniz. Çiçekleri doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamaya özen göstermelisiniz, aşırı sıcaklık çiçeklerin solmasına neden olabilir. Ayrıca, çiçeklerin bulunduğu suyun düzenli aralıklarla değiştirilmesi ve vazonun temiz tutulması da önemlidir. Bu sayede çiçeklerin ömrü uzar ve daha uzun süre taze kalırlar.


Not: Kişiye Özel Spotify Barkodlu Papatya ve Ayçiçeği Aranjmanı içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.


ürün yorumu
Yukarı
Copyright © 2024 Çiçek Demo. Tüm hakları Saklıdır.
Tasarım ve Yazılım       Çiçekçi E-Ticaret Yazılımı