buraya bir yazı yazdım

X

Renkli Gerbera ve Lilyumlardan Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı

Stok Kodu : sku-65
£2.32
  • %1
  • £2.34
      ilk yorumu siz yazın
16 Temmuz
Bugün
17 Temmuz
Yarın
18 Temmuz
Perşembe
Takvim
  • Aynı Gün Teslimat
  • Hijyenik Paket ve Servis
  • 12 Aya Varan Taksit
Ürün Detay

Ürün İsmi: Renkli Gerbera ve Lilyumlardan Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı

Bazı anlar vardır ki sevdiklerinizin başarılı veya yeni başlangıçlarında yanlarında olmanız onlar için çok değerlidir. Böyle anlarda desteğinizi göstermek ve onları mutlu etmek için Renkli Gerbera ve Lilyumlardan Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı harika bir seçenektir. Açılışlar, törenler, kutlamalar, düğünler ve nikahlarda sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak için birbirinden güzel çiçeklerle hazırlanan bu aranjmanı tercih edebilirsiniz. Üzerine ekleyeceğiniz notunuz sayesinde orada olamasanız bile varlığınızı hissettirebilir, sevdiklerinize özel bir jest yapabilirsiniz. Ek olarak hediyenizin daha anlamlı bir hale gelmesi için siparişiniz sonrasında çıkan “Not Oluşturma” sayfasından birkaç cümlelik not oluşturmayı unutmayın. Ne de olsa çiçekler çok şey anlatsa bile sizden gelen cümlelerle daha anlamlı hale gelecektir.

Kesme çiçekler için bakım önerisi:

Kesme çiçeklerin bakımı oldukça kolaydır. Bitki size ulaştığında vazo içerisine temiz su koyarak bitkileri suya yerleştirmeniz yeterlidir. İki günde bir bitkinin suyunu değiştirirken bitkilerin saplarının ucundan verevine keserek sapların çürüyen kısımlarını temizleyebilirsiniz.

Not: Aranjman içerisinde yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı haldeki çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açacaktır.

ürün yorumu
Yukarı
Copyright © 2024 Çiçek Demo. Tüm hakları Saklıdır.
Tasarım ve Yazılım       Çiçekçi E-Ticaret Yazılımı